Повідомлення
  • Укр
  • Рус
АН SOFIA PLUS

АН SOFIA PLUS

  • Остання активність: 21 лист. 2022, 10:52
  • на OLX з: 09 бер. 2011
Шукати на цій сторінці

Фільтрувати оголошення

Ми знайшли 2 оголошення
Категорії
Сортувати за

Робота на 80-100% рієлтором, агентом нерухомості. Оплачуємо рекламу!

45 000 - 85 000 грн. / за місяць

Київ, Подільський

13 листопада 2022 р.

Про нас

ВСІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ УСПІШНОЇ РОБОТИ

Кожна компанія вибирає свій підхід до партнерів і співробітників. Хтось орієнтований на конкурентність серед працівників, хтось, будучи новачком на ринку, постійно змінює стиль спілкування з партнерами, хтось пред’являє максимально низькі вимоги, сподіваючись, що часто оновлювані співробітники виконають хоча б ряд функцій.

У нашого агентства інший підхід. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, якісне надання послуг і постійне самовдосконалення.

Агентство нерухомості «SOFIA PLUS» надає всі види послуг при купівлі та продажу нерухомості з 1996 року. За цей час ми зрозуміли, що дійсно важливо в нашій роботі. Ми цінуємо надійність, професіоналізм і доброзичливість. Цих якостей ми чекаємо від своїх партнерів — і самі прагнемо їм відповідати.

Ми забезпечуємо всі умови:

- свободу дій: ви зможете планувати свій день так, як зручно вам, і це основна перевага віддаленої роботи в нерухомості та інших сферах, адже час — це ваш найцінніший ресурс;

- високий відсоток від угод: ми не оплачуємо робочі місця і надаємо вам найвигідніші умови;

- просування: ваші оголошення за рахунок агентства розміщуються на найвідоміших сайтах;

- зручне місце для переговорів і консультацій: офіс поруч з метро Оболонь c зручним паркінгом; оформлення попереднього договору ви можете доручити досвідченому юрисконсульту і асистуючему секретарю;

- юридичний супровід: послуги ріелтора — це не тільки зустрічі з клієнтами і демонстрація об’єктів нерухомості, але і робота з документами, перевірка юридичної історії, організація нотаріального посвідчення договорів купівлі-продажу, а часом і врегулювання непростих з законодавчої точки зору питань, а значить, допомога кваліфікованого експерта з нерухомості ріелтору просто необхідна;


- топова CRM: планувати зустрічі оптимізувати маркетинг, поліпшувати обслуговування клієнтів шляхом збереження інформації в історії взаємовідносин дуже зручно в CRM системі (Customer Relationship Management або Управління відносинами з клієнтами), тому ми створили додаток, за допомогою якого ваш особистий кабінет з оголошеннями легко підключається до топової CRM Бітрікс24 на безкоштовному тарифі цієї CRM.


Приєднуйтесь до нас!

Агентство активно використовує інноваційні підходи в просуванні своїх послуг. Ми змінюємося відповідно до нових вимог сучасного ринку нерухомості. Адже вміння застосовувати нову інформацію для професійного зростання — важлива якість хорошого фахівця.

Тому ми орієнтовані на співпрацю з тими, хто налаштований на підвищення своєї кваліфікації і використовує будь-яку можливість для того, щоб дізнатися чи освоїти щось потрібне для успішної ріелторської діяльності. А віддалена робота в АН «SOFIA PLUS» створює всі умови для виконання цих завдань.

* Можливість кар’єрного росту: хороший ріелтор може стати експертом з нерухомості, а в майбутньому — керівником групи ріелторів. З ростом посади підвищується дохід, зростає престиж і відповідальність.

* Прибутковість: велика частина заробленого від угод дістається вам. Наприклад, приватні ріелтори отримують всю комісію, але не мають офісу і юридичної підтримки, а витрачають кошти на самостійне просування реклами, як якщо-б були нашим партнером на умовах 75% від угоди.

* Впевненість у завтрашньому дні: наше агентство успішно займається ріелторської діяльністю вже більше 26 років, а значить, партнерство з нами — це надійно.

* Робота на дому: ви самі вирішуєте, коли домовлятися про зустрічі в офісі, коли узгоджувати виїзди з клієнтами, а коли займатися особистими справами. Вільний час дає можливості для навчання, підвищення кваліфікації, отримання нових корисних навичок.

Ми впевнені в тому, що стабільність і чесність — основа успіху кожного партнера та компанії в цілому.
 

Контакти

  • просп. Оболонский 10
  • 04205 Киев
Показати на мапі
  • Номер телефону(067) 932-39-39
  • Веб-сайтhttps://hr.sofiaplus.ua/

Безкоштовна аплікація на твій телефон